تبلیغات
"رایة الحسین علیه السلام"

"رایة الحسین علیه السلام"
"""ان الحسین ع مصباح الهدی"""
قالب وبلاگ
نویسندگان

متاسفانه در بین روز عرفه و عید قربان،شهادت آقایی گم شده است.آقایی که نه تنها در کوفه بلکه الان در میان ما شیعه ها هم غریب است.رادیو و صدا وسیما به همه چیز توجه می کنند جز به اولین شهید کربلا.شهیدی که در غربت یک شهر دوره شد و با نیرنگ مردمان بی صفت قاتلش شدند.

شهیدی که کربلایی ها برایش عزاداری کردند و خود آقا امام حسین(ع) دختران کوچکش را به آغوش گرفت و دلداری داد.بله این شهید مسلم ابن عقیل(ع) است.الان هم مسلم غریب و بی یارو یاوره.صدا و سیما و رادیوی ما حداقل نکرده یک نوحه و یا یک ذکر مصیبت مسلم (ع) بگذارند.رابطه مستقیم به مشعر و عرفات می زنند اما یادی از اولین شهید کربلا نمی کنند.

فقط حرف می زنیم که ما مردم اهل کوفه نیستیم.بله هستیم.خوب هم هستیم....فقط ادعایش را داریم....

یا اباعبدالله(ع) __ یا صاحب الزمان(عج) شرمنده ایم...

{"""وقتی مسلم را به نزد عبید الله کشان کشان می بردند ،او مقاومت کرد وبا شمشیر تعدادی از مهاجمان را کشت. وقتی خواست برادر زاده اشعث بن غیث را بکشد.او از مسلم امان خواست.مسلم بن عقیل او را نکشت. مسلم در حال رفتن از معرکه بود که او را بالاخره دستگیر کردند. مسلم از این فرد که امان خواسته بود تقاضا کرد خبر نامردی کوفیان را به امام (ع) خبر دهد. او پیامیی به این مضمون برای امام (ع) فرستاد: پدر ومادرم به فدایت این مردم همان هایی هستند که پدرت آنها را با نبودنش در بینشان نفرین نمود.اینها همان ها هستند که برادرت را در سپاه جنگ با معاویه تنها گذاشتند. برگرد که آنها به تو وفادار نیستند. """}...
[ یکشنبه 15 آبان 1390 ] [ 01:33 ق.ظ ] [ کامران شهیدی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
____________________ ___________________ ابزاروبلاگ
____________________
___________________
__________________
____________________
_______________________ _____________________